Zaloguj / Załóż Konto
Zaloguj / Załóż Konto
Płockie Gastro Promocje

Promocje w TelePizzy

SUPER TRIO! 3X 21,99 ZŁ

Kup trzy dowolne pizze średnie z naszego menu z grupy “Klasyczne”, “Wyjątkowe” , “Premium” lub skomponuj własne pizze do 4 składników i zapłać za każdą z nich tylko 21,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Promocja nie dotyczy pizz: Królowa 6 serów, Jalapeno, Ekskluzywna.

SUPER TRIO! 3X 29,99 ZŁ.

Kup trzy dowolne pizze duże z naszego menu z grupy “Klasyczne”, “Wyjątkowe” , “Premium” lub skomponuj własne pizze do 4 składników i zapłać za każdą z nich tylko 29,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Promocja nie dotyczy pizz: Królowa 6 serów, Jalapeno, Ekskluzywna.

SUPER DUO CLASSIC! 2X 24,99 ZŁ

Kup dwie pizze średnie z naszego menu z grupy “Klasyczne” i zapłać za każdą z nich tylko 24,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.

SUPER DUO CLASSIC! 2X 31,99 ZŁ

Kup dwie pizze duże z naszego menu z grupy “Klasyczne” i zapłać za każdą z nich tylko 31,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.

SUPER DUO EXTRA! 2X 28,99 ZŁ

Kup dwie pizze średnie z naszego menu z grupy “Wyjątkowe”, “Premium” i zapłać za każdą z nich tylko 28,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Nie dotyczy pizz: Królowa 6 serów, Jalapeno, Ekskluzywna.

SUPER DUO EXTRA! 2X 34,99 ZŁ

Kup dwie pizze duże z naszego menu z grupy “Wyjątkowe”, “Premium” ” i zapłać za każdą z nich tylko 34,99 zł. Oferta jest dostępna codziennie w lokalu i w dostawie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Promocja nie dotyczy pizz: Królowa 6 serów, Jalapeno, Ekskluzywna.

Więcej Płockich Gastro Promocji: