Zaloguj / Załóż Konto
Zaloguj / Załóż Konto

Polska

Restauracja o klimatycznym i niepowtarzalnym wnętrzu serwująca dania kuchni staropolskiej.

Naszą specjalnością są wyśmienite pierogi, które serwowane w Karczmach podbiły serca i podniebienia Płocczan. Dzięki pysznemu jedzeniu, profesjonalnej obsłudze oraz niewygórowanym cenom, nasze restauracje od lat cieszą się uznaniem i niesłabnącą popularnością nawet wśród najbardziej wymagających gości. Zapraszamy w nasze progi.

Realizujemy zamówienia na dowóz oraz przez platformę Pyszne.pl

Wyszogrodzka 127,Galeria Mazovia I piętro

tel.500-021-130

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cateringiem dietetycznym.

W naszej kuchni opieramy się na produktach sezonowych, jak najmniej przetworzonych, co czyni ją zdrową, smaczną i lekkostrawną. Oferujemy 5 pełnowartościowych posiłków dziennie, wzbogaconych świeżo wyciskanymi sokami owocowymi i warzywnymi oraz koktajlami energetycznymi.

Restauracja Pasja

Lokal Powstał z Miłości do Gotowania i Pełen Pasji…….tak Powstała Nazwa.Serwujemy Gościom Dania Kuchni Polskiej,Oraz Organizujemy Imprezy Okolicznościowe

Witamy,codziennie przygotowujemy dla Was obiady domowe z wykorzystaniem naturalnych,świeżych,lokalnych produktów.Poza daniami obiadowymi dysponujemy dwiema salami w których zorganizujemy każda imprezę okolicznościowa do 30 osób.Restauracja z potrawami kuchni polskiej.